Замовивши рідкі шпалери в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, Ви отримуєте прекрасний варіант для тих, у кого є діти молодшого віку чи домашні улюбленці. Будь-які дефекти, котрі можуть з'явитися на стінах із часом, дуже легко виправити, не влаштовуючи новий ремонт.

 

Прекрасний варіант для тих, у кого є діти молодшого віку чи домашні улюбленці. Будь-які дефекти, котрі можуть з'явитися на стінах із часом, дуже легко виправити, не влаштовуючи новий ремонт. Для цього доведеться просто розмочити шпалери із пошкодженого місця і заново нанести їх. Якщо ж вони були розмальовані фарбами чи надто забруднені від контакту, можна узяти упаковку такого ж типу і частково оновити. Подібної переваги немає ні у рулонних шпалерів, ні у декоративних штукатурок. Крім того, рідкі шпалери екологічні - виготовлені на основі шпалерного клею, шовку і целюлози, вони дозволяють стінам дихати.

Різноманітність фактур, кольорів і натуральні компоненти у складі зробили його одним із найпопулярніших лицювальних матеріалів.

Існує безліч видів цього декору, через подібність за візуальними якостями із природним каменем його ще називають «рідкий мармур». Особливо вишуканим вважають венеціанські штукатурки, котрим вдається відтворити глибину шляхетного каменю, його текстуру і кольорову багатоманітність.

 Переваги рідких шпалер:

  • в'язка структура запобігає появі тріщин, розривів і викривлень — ідеальна властивість для новобудов, котрі ще не вистоялись: усадка для цього матеріалу не є проблемою; підвищена шумоізоляція у порівнянні зі звичайними шпалерами чи штукатуркою — вас не турбуватимуть зовнішні звуки, а ваші розмови не ставатимуть предметом для сусідських обговорень;
  • термостійкість і теплоізоляційні властивості дозволяють використовувати їх на дачі чи в інших прибудовах, котрі періодично не опалюються — на відміну від інших матеріалів, рідкі шпалери не відшаруються і не потріскаються від різкої зміни температур;
  • довговічність і стійкість до пошкоджень — невеликий дефект легко виправити, просто вирізавши зі стіни фрагмент шпалер, тоді розмочити його і нанести знову.

Творча майстерня ArtVision пропонує не лише шпалери рідкі, а й послуги по їх нанесенню. Якщо ж ви бажаєте займатися ремонтом самостійно, нанесення рідких шпалер достатньо легке і не вимагає спеціальних навичок.

Творча майстерня ArtVision співпрацює як з українськими, так і з зарубіжними виробниками. Ми пропонуємо рідкі шпалери під замовлення за вигідними умовами та цінами, рекомендованими виробником. В нас ви можете купити рідкі шпалери від 35 до 250 грн за м², з доставкою протягом 3-7 днів.

Замовити безкоштовний замір!