Замовивши сатинові натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - поєднання якості та переваг як глянцевої, так і матової фактури. Дизайнери рекомендують використовувати його, якщо замовник хоче стелю без віддзеркалення, проте гладеньку і легку для очищення - зокрема, на кухні. Сатинова поверхня дозволяє втілити багато оригінальних рішень, пов'язаних з цим покриттям. Замовити одне з них ви можете в компанії ArtVision.

 

 

     Особливості конструкцій та їх переваги

     Стелі з сатину рівні, з приємною гладенькою матовою текстурою. На вигляд вони схожі на сатинову тканину, хоча зроблені з ПВХ-плівки. Для них характерне м'яке розсіювання світла без різких спалахів, як природного, так і штучного освітлення. Вмонтовані світильники створять в кімнаті відчуття тепла і затишку.

     Досить часто замовляють фотодрук, використовуючи саме сатинову натяжну стелю. Така конструкція виходить оригінальною і надзвичайно цікавою, доповнює інтер'єр, витриманий в певному стилі. Її ціна залежить від складності роботи, від площі і конфігурації приміщення.

     Сатинову стелю встановлюють в будь-якій кімнаті. Він добре виглядає на кухні, у ванні, в спальні або навіть в дитячій. Міцне і красиве полотно не вимагає догляду. Все, що потрібно, - протирати його вологою ганчіркою в міру забруднення. Термін служби конструкції практично нічим не обмежений. Переваги очевидні:

  • Водонепроникність (стелю витримує до 100 літрів води на 1 кв.м.).
  • Широкий вибір кольору, фактури, адаптованість до різних освітлювальних приладів.
  • Стійкість до підвищення температури і вологості.
  • Високий рівень міцності.

     Сатинові натяжні стелі встановлюють в житлових і офісних приміщеннях, а також в басейнах, СПА-салонах. Вони - вигідний варіант за співвідношенням ціни і якості. Базова ціна цілком доступна, вартість розраховується за 1м2 з урахуванням геометрії приміщення та додаткових елементів складності. Конструкції не вимагають додаткових вкладень і особливих правил догляду, залишаються привабливими протягом багатьох років. Майстри ArtVision встановлює їх протягом декількох годин.

Замовити безкоштовний замір!