Замовивши перламутрові натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua це завжди - одні з найоригінальніших і красивих серед великої кількості різноманітних натяжних стель. Вони мають дуже цікавий ефект переливання відтінків і своєрідну поверхню, яка нагадує шовк. Вони не мають такої великої відзеркаленості як глянцеві стелі, але блистять вони набагато красивіше, зберігаючи ефект візуального збільшення приміщення. При цьому поверхня такої натяжної стелі дуже нагадує перлину.

 

 

     Фактура перламутрової полівінілхлоридної плівки, достатньо специфічна. Для витончених перламутрових полотен, потрібно більш прискіпливіше підбирати і сам інтер'єр приміщення. Стелі даного типу, мають соковиті та насичені відтінки, а також красивий, глубокий і м'який внутрішній блиск, що дозволяє ефектно підкреслити індивідуальність кожного елементу дизайну інтер'єру

     Перламутровий вініл підходить до багатьох стилів і приміщень, головне дати можливість біти центром дизайну і грамотно підібрати до стелі інші елементи інтер'єру. Незрівнянних результатів можна досягнути монтуючи перламутрову натяжну стелю в банкетних і демонстраційних залах, виставкових центрах, галерерях і готелях.

Замовити безкоштовний замір!