Замовивши натяжні стелі з блискітками в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - вишуканий декор, який змінюватиме вашу кімнату в залежності від джерела світла. Така стеля стане справжньою «родзинкою» інтер'єру. У цьому ПВХ-полотні містяться дрібні алюмінієві часточки, що створюють ефект мерехтіння і переливів при правильно підібраному освітленні чи додаткових елементах підсвітки.

 

 

     ArtVision пропонує кольорові варіації стель з блискітками, що незмінно поєднують у собі неординарні декоративні характеристики і практичні переваги натяжних стель. Ви можете обрати біле полотно, променисте, як свіжий сніг ясного морозяного ранку, чи ж глибокий синій або чорний, що перетворює стелю в загадкову безодню космосу. Така стеля сприйматимется по-різному у різний час доби і навіть пору року.

     Зупинивши свій вибір на стелі цього виду, рекомендуємо ознайомитись із візуальними прикладами дизайну, які можна знайти в інтернеті. При замовленні та проведенні замірів у наших майстрів буде в наявності каталог зразків, де ви зможете обрати колір. ПВХ-плівка цього виду дещо товстіша за звичайну матову чи глянцеву, тому ми радимо використовувати її у тих приміщеннях, розміри та геометрія яких дозволять спроектувати полотно без шва.

     Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте - ми раді надати вам безкоштовну передмонтажну консультацію.

Замовити безкоштовний замір!