Замовивши натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - популярний варіант оформлення маленької або великої кімнати.

    У нас в асортименті є різні види натяжних стель - це найкраща можливість підібрати оптимальний варіант інтер'єрного рішення для вибагливих замовників і приміщень з найекстравагантнішим дизайном.

    Ідеальний варіант для тих, хто цінує власний час, любить оновлювати інтер'єр швидко і без зайвого клопоту, а також для тих, хто ґрунтовно продумує гармонійний дизайн і не бажає будь-що змінювати протягом багатьох років. До нього також пасують ефектні венеціанські штукатурки та рідкі шпалери.

 

 

Переваги натяжної стелі від ArtVision:

  • Високоякісна плівка, яка не виділяє шкідливих речовин та не має запаху.
  • Великий вибір відтінків і фактур, особисто вибраний фотопрінт.
  • Полотно, колір якого не вицвітає і не тьмяніє з часом.
  • Можливість заховати за плівкою стелі комунікації чи будівельні дефекти.
  • Матеріал, що легко чиститься паперовими серветками і засобом для миття вікон.

Натяжна стеля — це безпечно і надійно

     ПВХ плівка, що використовується для створення стелі, виготовлена на заводах Німеччини та Бельгії. Вона нетоксична, дозволена СЕС до використання навіть у дитячих навчальних і лікарняних закладах. Відповідає світовим і українським стандартам якості, пожежної безпеки. А тому гарантійний термін експлуатації натяжної стелі — 12 років, а фактичний — ще довше.

 Корисні якості та переваги натяжної стелі:

  • Не накопичує конденсат: ПВХ — ідеальний матеріал для стелі басейнів, саун, ванних кімнат та інших вологих приміщень.
  • Стійкий до мікроорганізмів: пліснява і бактерії не розмножуються на плівці, на відміну від матеріалів, котрі всотують вологу..
  • Полотно, колір якого не вицвітає і не тьмяніє з часом.
  • Не деформується: в той час як штукатурка чи стеля із гіпсокартону можуть дати тріщини при усадці новобудови, натяжній стелі це не загрожує.

    Навіть якщо вас затоплять сусіди зверху, майстрам-монтажникам із ArtVision достатньо буде злити воду, висушити полотно стелі, яке розтягнулося під вагою рідини, і встановити його на місце, щоб воно повернулося до початкового вигляду. При цьому ваше майно, котре цілком могло би намочитися і зіпсуватися, не постраждає: ПВХ плівка здатна утримувати до 150 кг ваги на 1 м².

Замовити безкоштовний замір!