Місія творчої майстерні ArtVision — зробити доступними індивідуальні інтер'єрні рішення, забезпечивши якість, екологічність, безпеку.

    Впродовж багатьох років ми втілюємо оригінальні інтер'єри не лише в магазинах, кафе, офісах, а й у звичайних міських квартирах і будинках Волині. Луцьк, Любомль, Ківерці, Ковель, Кузнєцовськ, Рівне, Дубно, Рожище, Володимир-Волинський, Шацьк, Маневичі, Нововолинськ, Цумань — ось далеко не повний перелік міст і селищ, де мешкають наші замовники..

  • Успішна діяльність з 2006 р без нарікань.
  • Офіційний договір і гарантія від виробника.
  • Досвід роботи у втіленні складних дизайнерських об'єктів.
  • Кваліфіковані монтажники, котрі працюють із дня заснування фірми.
  • Гнучкий графік роботи, виїзд на заміри у зручний для вас час.
  • Дотримання вимог техніки безпеки і технології при роботі з матеріалами та інструментами.
  • Передмонтажні консультації та технічне обслуговування об'єктів у подальшому.

    Професіоналізм, пунктуальність, надійність — ось головні наші принципи. У цьому вже переконалися наші клієнти, котрі замовляли монтаж натяжних стель, рідкі шпалери і декоративні венеціанські штукатурки.

    Для клієнтів ArtVision завжди доступні індивідуальні інтер'єрні рішення, для яких характерна якість, екологічність, безпека.

   Матеріали, котрі ми використовуємо в роботі, порівняно недавно з'явилися на Західній Україні, хоча ними вже давно й успішно користуються у сфері дизайну і внутрішнього оформлення приміщень Європи.

Замовляючи у нас натяжну стелю, Ви отримаєте гарантію!

До ваших послуг

 

Натяжні стелі

У нас в асортименті є різні види натяжних стель - це найкраща можливість підібрати варіант інтер'єрного рішення для вибагливих замовників і приміщень з особливим дизайном.

Ознайомитись

Рідкі шпалери

Компромісне рішення між декоративними штукатурками і текстильними шпалерами. Прекрасний варіант для тих, у кого є діти молодшого віку чи домашні улюбленці.

Ознайомитись

Фотошпалери

Ідеальний варіант для тих, хто цінує власний час, любить оновлювати інтер'єр швидко і без зайвого клопоту, а також для тих, хто ґрунтовно продумує гармонійний дизайн.

Ознайомитись

Декоративна штукатурка

Матеріал, котрий підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення стін. Різноманітність фактур, кольорів зробили його одним із найпопулярніших лицювальних матеріалів.

Ознайомитись